Designer and Coder by ManyaK
İletişim İçin irc.anlasana.com
ManyaK - Fast - AK47Coder :)
Konu: Röportaj: KeLebekK
Star 
<ManyaK> Adın Nedir ?
<KeLebekK> Dilan
<ManyaK> irc ile ilk nasıl tanıştın ?
<KeLebekK> Kelebek mobilyasinda mobilya bakarken bi anda kendimi bi sitede buldum giriş yaptım nick istedi ekrana baktım kelebek yazıyordu bende KeLebekK aldım  (:
<ManyaK> Kaç yılında başladınız ?
<KeLebekK> 21-22 o yaşlardaydim
<KeLebekK> 2013 e girdiğimiz yılbaşı gecesi
 <ManyaK> Günlük Ne Kadar Ayırıyorsunuz Sohbete ?
 <KeLebekK> Müsaitsem maximum 15 saat online olabiliyorum zaman zaman değişiyor tabi
 <ManyaK> Peki Chat Siteleri Sizi Olumsuz Etkiliyor Mu ?
<KeLebekK> Şimdi şöyle ki hiç bir zaman bana zarar verecek  duruma gelmedim irc ortamında nasıl ve ne niyetli kullandığın çok önemli sohbet platformunu iyi niyetimi suistimal etmeleri dışında olumsuz bi etkisi olmadı bende
<ManyaK> İlk iRC'de ne zaman operator(yetkili) oldunuz ?
<KeLebekK> Sohbet platformuna giriş yaptıktan 1 yada 2 saat sonra
<ManyaK> Peki operator olmak mı user olmak mı iyi sizce ? Smile
<KeLebekK> Ben yıllarca hep aop oldum benim için sopu da bir User de bir admin de bir yetkiye göre sohbet etmedim yada tavr almadım fakat aopken de verilen görevi yaptım sopken de  Userligin en güzel yanı şu sohbet et ve çık  Smile yani aslında sohbetini edip çıkarsan o andan keyif alırsan hepsi bir bana göre
<ManyaK> Sohbetleyiz.Com İle Ne Zaman Tanıştınız ?
<KeLebekK> Bundan yaklaşık 5 ay önce sanırım tam tarihini hatırlamıyorum ama hemen hemen 5 ay oldu.
 <ManyaK> Daha Önce mİRC Script Kullandınız mı ? Kullandıysan Hangisini İlk Kullandınız?
<KeLebekK> Hayır hep mobildim yıllarca da web giriş yaptım pc ile de girdiğim oldu çok az olsa da onda da webdim hiç kullanmadim script
 <ManyaK> Birazda gerçek hayattan bahsedelim Smile
<ManyaK> Gerçek hayatta neler yapıyorsunuz ?
<KeLebekK> Yaklaşık bir yıl öncesine kadar çalışıyordum şuan için çalışmıyorum evdeyim  Smile evde ne olursa işte genel olarak olması gerekeni yapıyorum
<KeLebekK> İnsan sevmiyorum diye saçma bi cümle kurmuycam fakat cevaplarım yine onu kapsiycak... kalabalık ortamları sevmem.. köpeklerden çok korkarım ufak büyük fark etmez.. ve kapalı alanlar daha varda bu kadar yeter sanki  Smile

<ManyaK> Röportaj İçin Teşekkürler KeLebekK Smile İyi Geceler . Smile
<KeLebekK> Rica ederim selametle inş

KeLebekK Arkadaşımız Bizi Kırmadığı İçin ve röportaj için teşekkür ederiz. 
Bul
Alıntı

Konuyu Okuyanlar
1 Ziyaretçi

Foruma Git: